Profesional New Consult angajează Administrator Centru – responsabil Secretariat Cursuri Formare Profesională!

0

Candidatul ideal:

  • Excelente abilităţi de comunicare, verbal şi în scris, necesare pentru a furniza clienţilor informaţiile de curs necesare
  • Capacitatea de înţelegere
  • Cunoaşterea pieţei locale şi regionale de clienţi
  • Abilitatea de a colabora cu colegii de serviciu
  • Cunoştinţe solide de operare calculator, pachet Office
  • Disponibilitate de afirmare

Descrierea jobului:

Postul presupune organizarea şi funcţionarea în localităţile precizate şi zonele limitrofe a serviciilor oferite de societate, respectiv cursuri calificare / perfecţionare acreditate. În amănunt, persoana selectata va trebui să cunoască piaţa locală, să atragă potenţiali clienţi, prezentându-le oferta societăţii, să stabilească date de cursuri, date de examen, săli de curs, să participe activ la întreg procesul de recrutare lectori / formatori, să ţină evidenţa cursurilor organizate, să asigure în general cadrul corect de desfăşurare a cursurilor, întocmind documentaţia necesară derulării corecte a acestora.

Relații la telefon: 0753.336.611

Cv-uri la adresa email contact@profesionalnewconsult.ro

Adresă: str. Renaşterii, nr. 8 bis (lângă restaurant Casa Veche), Focşani

Loading...

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here