ULTIMA ORĂ! Victorie pentru CSM Focșani 2007! Focșănenii au învins buzoienii cu scorul de 2-0

0
277

Fotbaliștii echipei CSM Focșani 2007 au câștigat primul meci din play-off. Sportivii focșăneni au întâlnit sâmbătă, pe teren propriu, echipa AFC Metalul Buzău. Echipa focșăneană a câștigat meciul cu scorul de 2-0 (0-0 la pauză), cele două reușite ale meciului fiind înscrise de Daniel Rogoveanu din penalty, în minutul 63 și de Claudiu Băciuț, în minutul 89. Săptămâna viitoare, CSM Focșani va juca în deplasare, în compania fotbaliștilor de la SC Oțelul Galați. Partida va avea loc în data de 9 aprilie, cu începere de la ora 17:00. Mai jos puteți vedea calendarul meciurilor din play-off-ul Ligii a III-a:

Sâmbătă începe play-off-ul Ligii a III-a la fotbal! CSM Focșani 2007 se bate pentru promovarea în liga secundă